Bize Ulaşın:
0216 314 64 54
Adres:
Madenler, Özçelik Sk. no:11 34785 Ümraniye/İstanbul

Web Geliştirme

Anasayfa-Web Geliştirme

Web Geliştirme Hakkında

Web geliştirme, Internet’te veya intranette barındırılan web sitelerini veya web sayfalarını geliştirme sürecidir. En sevdiğiniz web sitesini düşünün.. E-ticaret mağazaları, bloglar, sosyal ağlar, çevrimiçi video akışı hizmetileri veya başka bir tür İnternet uygulaması olsun, hepsi bir web geliştiricisi tarafından oluşturulmak zorundadır.

Web geliştirme temel olarak ikiye ayrılır. Web tasarımı ve web programlama. Web tasarım, bir web sitesinin içerik düzenlenmesi, resimlerin yerleştirilmesi gibi görsel kısmı yer alır. Tasarım, yazı ve renk gibi düzenlenmeleri de içerir. Web geliştirme ise, tasarımların kodlamaya geçirildiği kısımdır. Web geliştirme, kodlama ve web sitesinin işlevselliğine odaklanır.

Dijital dünyada kullanıcı deneyimine yön veren kavramlar arasında sayılan web geliştirme, özellikle internetin ilk dönemlerine kıyasla günümüzde çok daha geniş bir çalışma alanını kapsar. Markaların front-end, back-end ve genel olarak web sitesi yazılımı hizmetlerinin tümünü web geliştirme kategorisine dahil etmek mümkün.

Teklif Al

Biz Sizi Arayalım

Güçlü ve yenilikçi firmalar bize güvendi ve tercih etti.